top of page
cgzpoltava

КОЛИ ВАРТО ЗВЕРТАТИСЯ ДО ОТОЛАРИНГОЛОГА



29 вересня – День отоларинголога

Консультація лікаря-отоларинголога – це діагностика та лікування широкого спектру захворювань, таких як синусит, тонзиліт, проблеми зі слухом, захворювання гортані, алергії та інші. До компетенції лікаря-отоларинголога входять захворювання, що вимагають як терапевтичного, так і хірургічного лікування. ЛОР має можливість призначати додаткові лабораторні дослідження, рентгенографію або ендоскопічну діагностику, щоб визначити причину хвороби. Після цього призначається терапія.

За яких симптомів слід звертатися до ЛОРа:

-               гострі запальні захворювання ЛОР-органів та загострення хронічних;

-               нежить або закладеність носа;

-               часті кровотечі з носа;

-               біль та першіння в горлі;

-               осиплість або зміна голосу, утруднене ковтання;

-               закладеність вуха,зниження гостроти слуху, головокружіння;

-               біль у вусі та гнійні виділення з вуха;

-               травми, потрапляння сторонніх тіл у ЛОР-органи.

В отоларингологічному відділенні КП «4-А МКЛ ПМР ім. Л.Куроєдова» проводиться повний спектр обстежень для діагностики ЛОР захворювань. Лікарі відділення використовують сучасну апаратуру й новітні методики для точної діагностики та ефективного лікування, забезпечуючи високий рівень медичної допомоги.

У ннашому відділенні широко застосовується ендоскопічне обстеження ЛОР-органів – сучасний та безпечний метод діагностики захворювань носа, вуха, гортані та глотки. Ендоскопія допоможе діагностувати ЛОР-патологію на ранніх стадіях її формування, що допоможе уникнути ускладнень. А в ряді випадків ендоскопія є альтернативою рентгенологічному обстеженню.

За результатами консультації та попередньої діагностики лікар може запропонувати за потреби провести певні амбулаторні маніпуляції та операції. При захворюваннях вуха це видалення сторонніх тіл, катетеризації слухових труб, продування по Політцеру, пневмомасаж барабанної перетинки, видалення атером вушних раковин, розтин фурункулів.

При захворюваннях носа можливі пункції верхньощелепних пазух, промивання порожнини носа по Проетцу, розсічення спайок носових ходів, маніпулятивний супровід післяопераційних хворих.

При захворюваннях глотки і гортані виконуються  промивання лакун мигдалин, різні вливання в гортань.

Для зручності пацієнтів та для покращення ефективності лікування на базі нашого відділення працює денний стаціонар, в умовах якого пацієнт може отримувати лікувальні процедури, малі хірургічні втручання, діагностичні обстеження.

Світлана Іванченко, завідувач ЛОР-відділення, лікар-отоларинголог КП «4-а міська клінічна лікарня ПМР ім.. Л.Куроєдова»

 

 

0 переглядів0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page